×

Hızlı Zayıflama Yöntemlerini Uygulamak Doğru Mu?

Uzmanlarımız tarafından diyet yapmak isteyen herkese yapılan uyarılardan biri de hızlı zayıflama yerine sağlıklı zayıflama yöntemlerinin uygulanmasıdır. Hızlı zayıflamak istiyorsan bu konuda uzmanlarımızdan destek almadan herhangi bir adım atmamanı tavsiye ederiz. Hızlı zayıflayan kişilerin büyük bir bölümü verdiği kiloların kat kat fazlasını geri almaktadır. Kilo almaya elverişli bir vücut yapısına sahip isen; mevcut diyet sistemine veda edip, eski beslenme alışkanlıklarına döndüğünde sonuç hiç de iç açıcı olmamaktadır. Amaç zayıflamak ise en doğru yöntemleri bilerek bilinçli ve sağlıklı beslenerek bu amaca ulaşmak en doğrusu olacaktır. Bu sebeple ki sana ve senin gibi hızlı zayıflama yöntemlerini araştıranlara önerimiz zayıflamak isterken sağlığını tehlikeye atmamandır. Hızlı bir şekilde kilo vermek adına online satış sitelerinde yer alan ve yasal olmayan ürünlerin kullanımının seni sevdiklerinden ayırma riski taşıdığını da unutmamalısınız. Zayıflamak, ancak sağlıklı yöntemler ile yapılır ise seni sevdiklerinden koparmaz.

Zayıflama Yöntemleri Hızlı Zayıflama Yöntemlerini Uygulamak Doğru Mu?
Zayıflama Yöntemleri

Zayıflama Yöntemleri ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Zayıflama yöntemleri ile ilgili olarak aklına takılan her konuda sana destek vermek üzere askipo.com beslenme uzmanlarımızın da desteği ile en sık sorulan sorulara yanıt vermeye çalıştık. Amacımız bilinçli ve sağlıklı kilo kontrolüne destek olmak.

Kalıcı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Özellikle kış aylarında kimsenin kilo vermek gibi bir derdi olmaz. Birçok kişi yaza doğru yaklaşırken kilo verme ve verilen kiloları geri almamanın derdine düşer. Bunun için ilk olarak yapılması gereken bir beslenme uzmanı ile kalıcı zayıflama yöntemlerini görüşmek olmalıdır. Sen de eğer kalıcı olarak zayıflamak istiyorsan askipo uzmanlarımız seni bekliyor. Bunun için askipo.com ziyaretinde bulunman yeterli olacaktır.

Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Beslenme biçimine dikkat etmediğin sürece sağlıklı bir zayıflamadan bahsetmen mümkün olmayacaktır. Kilo kontrolü için öncelikli olarak bir uzmandan destek alman hayatını daha doğru kontrol etmen açısından önem arz etmektedir. Askipo beslenme uzmanları ile görüşme gerçekleştirdiğinde sana özel sağlıklı beslenme menüleri ile karşılaşacaksın. Daha mutlu ve pozitif bir bünyeye sahip olmanın ana kuralı sağlıklı bir bedenden geçmektedir. Uzmanlarımız sağlıklı zayıflama yöntemlerini sana aktarmak üzere kendilerine ulaşmanı bekliyor.

Evde Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Evden çıkamayanların en çok yakındıkları konulardan biri kilo problemleridir. Hayatında zamanın büyük bir bölümünü evde geçiriyor ve kilo verme ile ilgili problem yaşıyorsan; evden çıkmadan da diyetisyen desteği alabilir, ev ortamında uygulayabileceğin leziz menülerimiz sayesinde kilo vermenin şifresini çözebilirsin. Senin için önereceğimiz menülere ek olarak evde yapabileceğin egzersizler konusunda da yine beslenme uzmanlarımız gerekli desteği sağlayacaktır.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel kilo problemi olan biri isen yine ilk tavsiyemiz askipo uzmanlarımızla görüşmen olacaktır. Birbirinden farklı yöntemlerin uygulandığı bölgesel zayıflamada öncelikli olarak vücudunun tanınması ve sorunun hangi bölgede gözle görülür bir şekilde olduğu tespit edilmelidir. Uzman görüşü ve desteği almadan kullanılan bölgesel zayıflama ürünlerinin cilt yapına uygun olup olduğunu bilemezsin. Bu sebeple gerek internet dünyasında, gerek televizyon reklamlarında rastladığın ürünlere ulaşmaya çalışmamalısın. Sağlıklı bir bölgesel zayıflama için seninle olduğumuzu ve gerekli desteği doğru yöntemler ile sağlamak üzere seni bilgilendireceğimizi unutmamalısın.

İlginç Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Belki de bugüne kadar birçok kişiden ilginç zayıflama yöntemlerini dinledin. Peki bir uzman görüşüne başvurmayı hiç düşündün mü? Genelde yapılan yanlışlardan bir tanesi de insanların zayıflama yöntemlerini dinleyerek kendimize uyguladığımız yöntemlerdir. Ancak unutmamak gerekir ki her yöntem herkes için uygun değildir. Sirke içerek kilo verme, elma, muz gibi besinleri koklayarak kilo verme, her gün yediklerinin listesini tutarak kilo verme gibi sayılabilecek birçok ilginç yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerin bazıları bilimsel verilere dayansa da bazıları ise tamamıyla halk kültürü olarak nitelendirilen yöntemlerden oluşuyor. En iyisi sen gel bir de bu yöntemleri uzmanlarımızın ağzından dinle.

Zararlı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Kilo vermene yardımcı olduğu kadar bedenine zarar verecek olan zararlı zayıflama yöntemlerinden kaçınmalısın. Örneğin, zayıflama kemeri olarak bilinen termal kemerler her ne kadar kilo vermene destek olsa da sürekli kullanım sağlaman neticesinde iç organlarının zarar görmesine sebep olabilir. Bir diğer zararlı zayıflama yöntemi olarak sayabileceğimiz yöntem mide kelepçesidir. Evet, başlangıçta kilo verme noktasında güzel veriler kaydedilse bile bu yöntem sebebi ile hayatını kaybedenlerin sayısı da unutulacak gibi değil. Tüm bu sebeplere dayanarak sana önerimiz, sağlıklı ve kalıcı zayıflama ve doğru yöntemleri uygulayabilmen için askipo.com uzmanlarından destek alman olacaktır.

DİYETİSYENLERİMİZ

Alanında uzman online diyetisyenler Askipo'da

İlgini çekebileceğini düşündüğümüz makaleler

Bir Türlü Kilo Veremiyorum

Bir Türlü Kilo Veremiyorum

‘’Bir türlü kilo veremiyorum’’ diyenlerden misiniz? Eğer öyleyse yalnız değilsiniz. Kilo verme hedefi olan birçok kişi çeşitli çabalarına rağmen ya hi...

Diyetisyen Onur Habat

29 Eylül 2020

Kilo Verirken Deriniz Sarkmasın!

Kilo Verirken Deriniz Sarkmasın!

Çeşitli yerlerde çok kilo vermiş ama derileri sarkmış kişilerin fotoğraflarını görmüşüzdür. Bundan dolayı haklı olarak kilo verme sürecine başlamadan ...

Diyetisyen Onur Habat

15 Ağustos 2020

Kola mı diyet kola mı?

Kola mı diyet kola mı?

Kola mı diyet kola mı? Bu sağlıklı beslenmek isteyen fakat aynı zamanda kola içmekten de vazgeçemeyen birçok kişinin aklına takılan bir soru. Hangisin...

Diyetisyen Tuğçe Çakır

14 Ağustos 2020

Askipo'yla sana uygun
diyetisyeni bulmak çok kolay

  • Hemen üye ol
  • Diyetisyenini bul
  • Görüşmeye başla

Askipo'yla diyetisyeninden kolayca randevu alabilir, online diyet yapabilir, diyetisyenin yaptığı menüleri Askipo üzerinden takip edebilirsin.

HEMEN ÜYE OL
Online Diyet Diyetisyenle Görüşmeye başla