SORU

E**

Uygulama iyi güzel olmuş hoş da… Besin girişi eski halinde daha iyiydi, keşke eski haline dönse. Bu seferki gereğinden fazla karışık ve öğün öğün giriş yapılamıyor, ayrıca eklenen bir veri eklendikten sonra silme olayı var ama iki katına çıkarma durumu yok. Bu durumlar geliştirilse keşke..

0

CEVAP 1

Askipo

Merhaba! Uygulamamızın yeni halini beğenmene sevindik. Kalori takibi aracımızla ilgili fikirlerinin bizim için çok değerli olduğunu ve değerlendirmeye alacağımızı belirtmek isteriz. Sağlıcakla.

3

CEVAP 2

A****

Merhaba, Uygulamadaki güncellemeler hakkında geri bildiriminiz için teşekkürler. Besin kaydı işlemi biraz daha karışık hale gelmiş olsa da, yeni sürümde bazı yeni özellikler de eklenmiştir. Öğün öğün giriş sürecini tam olarak anlayamadım, ancak tek bir kaydın birkaç öğün olarak bölünmesi mümkün olup, bu sayede daha esnek bir kayıt olanağı sağlanmaktadır. Eklenen bir veri sonradan silinebildiği gibi, iki katına çıkarma da mümkündür. İlgili özelliği kullanmak için, veriyi çift tıklamalı ve daha sonra yeni değeri yazarak güncelleyebilirsiniz. Besin kayıt işlemi hakkında daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bana tekrar ulaşın. Teşekkürler.

0