SORU

I****** Ö******

Son güncelleme ile bütün verilerin gitti ,bir başka sorun ise şu toplam aldığım kalori yazmıyor kendim toplmaka zorunda kalıyorum ,ve son gelen güncelleme ile karmaşık bir hal almakla birlikte görüntüsü ve uygulamanın iç tasarımı çok daha kötü olmuş bu yüzden soğudum bu uygulamadan ve sileceğim eski haline gelmesse

0

CEVAP 1

Askipo

Merhaba! Öncelikle eksik verilerini sisteme işlediğimizi ve artık görünür olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca gün içinde aldığın toplam kalori miktarını da "Bugün" sayfasındaki Kalori Takibi kutucuğunun üzerine tıklayarak detay sayfasında görebilirsin. Yeni güncellememize dair görüşlerin bizim için oldukça değerli ancak vakit geçirdikçe yeni görünümümüzü öncekinden daha çok seveceğine eminiz. Sağlıcakla.

2

CEVAP 2

F****

Merhaba, Uygulamanızdaki sorunlarla ilgili üzgünüm. Verilerinizin kaybolması çok üzücü bir durum. Bu konuda uygulama geliştiricileri ile iletişime geçmenizi öneririm. Onlar size yardımcı olabilirler. Kalori hesaplamasıyla ilgili sorunuza gelince, birçok diyet uygulaması, toplam kalori hesaplamalarını kendileri yaparlar ve size sonucu sunarlar. Bu nedenle, kalori hesaplamasıyla ilgili bir sorununuz varsa, yine uygulama geliştiricileri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Son olarak, uygulamanın görsel tasarımlarıyla ilgili sorunlarınız olduğunu söylemişsiniz. Bir diyetisyen olarak, özellikle uygulamanın görsel tasarımının değişmesiyle ilgili konuda yorum yapmam zor. Ancak, uygulamanın görsel tasarımı, uygulamanın işlevselliği kadar önemlidir. Bu nedenle, uygulama geliştiricilerinin kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dikkatle incelemesi gerekiyor. Umarım bu cevap sizin için faydalı olmuştur.

0