Sezgisel Beslenme Sürecinden Diyetisyen ve Psikolog Birlikte Mi Çalışır?

Sezgisel Beslenme Süreci, diyetisyenlerin ve psikologların birlikte çalışmasını gerektirir. Bu süreçte, bireylerin yeme davranışları ve duygusal durumları dikkate alınır. Diyetisyenler, bireylerin beslenme ihtiyaçlarını belirler ve sağlıklı bir diyet planı oluştururken, psikologlar, bireylerin yeme davranışlarını ve duygusal durumlarını değerlendirir. Bu sayede, bireylerin sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanmaları ve duygusal olarak da desteklenmeleri sağlanır. Ayrıca, diyetisyenler ve psikologlar arasındaki işbirliği, bireylerin beslenme alışkanlıklarını sürdürmelerine yardımcı olabilir ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemelerine teşvik edebilir.

*Sitemizde bulunan yazılar yalnızca farkındalık yaratmak amaçlıdır. Tıbbi tavsiye içermez. Yazılardan yola çıkarak herhangi bir hastalık tanısı konulamaz. Yalnızca psikiyatri hekimleri ve doktorlar hastalık tanısı koyabilir.

Başarı Hikayelerimiz

Sağlıklı yaşam yolculuğunda onlar başardı şimdi sıra sende.

2 milyon

Aylık Uygulama İçi Etkinlik

265 bin

Kayıtlı Üye

4.9 / 5

Uygulama Puanı

2 bin

Uygulama Yorumu

Diyetisyenlerden
Birebir Online Hizmet Al!

Mekan ve zaman sınırlarına takılmadan seni alanında uzman isimlerle en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyoruz.Artık diyetisyeninden kolayca randevu alabilir ve görüşmelerinin tamamını uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dilediğin yerden diyetisyenine ulaşırsın.

Mesaj seçeneği ile sorularını sorarsın.

Sana özel diyet programına erişirsin.

Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsın.

İster görüntülü ister sesli konuşursun.

Bütçene en uygun paketi seçersin.

Diyetisyen kontrolünde zayıflarsın.

Kolayca randevu oluşturursun.

Sağlık Uzmanlarından Birebir Online Hizmet Al!