Sezgisel Beslenme Herkese Tavsiye Edilir Mi?

Sezgisel beslenme, birçok insan için doğal bir beslenme tarzıdır, ancak bu beslenme tarzının herkes için uygun olup olmadığı tartışmalıdır. Sezgisel beslenme, kişinin vücudunun ihtiyaçlarına ve duygusal durumuna uygun olarak yemek yemesini içerir. Bu yaklaşım, diğer diyetlerde olmayan bir esneklik sunar ve kişinin besin ihtiyaçlarını ve tercihlerini dikkate alır. Ancak, bazı insanlar için sezgisel beslenme, yeterli besin alımını sağlamak için yeterli olmayabilir. Bu nedenle, herkes için uygun olup olmadığına karar vermek için bir diyetisyen veya sağlık uzmanıyla konuşmak önemlidir.

*Sitemizde bulunan yazılar yalnızca farkındalık yaratmak amaçlıdır. Tıbbi tavsiye içermez. Yazılardan yola çıkarak herhangi bir hastalık tanısı konulamaz. Yalnızca psikiyatri hekimleri ve doktorlar hastalık tanısı koyabilir.

Başarı Hikayelerimiz

Sağlıklı yaşam yolculuğunda onlar başardı şimdi sıra sende.

2 milyon

Aylık Uygulama İçi Etkinlik

265 bin

Kayıtlı Üye

4.9 / 5

Uygulama Puanı

2 bin

Uygulama Yorumu

Diyetisyenlerden
Birebir Online Hizmet Al!

Mekan ve zaman sınırlarına takılmadan seni alanında uzman isimlerle en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyoruz.Artık diyetisyeninden kolayca randevu alabilir ve görüşmelerinin tamamını uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dilediğin yerden diyetisyenine ulaşırsın.

Mesaj seçeneği ile sorularını sorarsın.

Sana özel diyet programına erişirsin.

Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsın.

İster görüntülü ister sesli konuşursun.

Bütçene en uygun paketi seçersin.

Diyetisyen kontrolünde zayıflarsın.

Kolayca randevu oluşturursun.

Sağlık Uzmanlarından Birebir Online Hizmet Al!