Sahurda Kahvaltı

Sahur, iftar arasındaki uzun süreli açlık periyodunu tolere etmek için önemlidir. Bu nedenle, yeterli ve dengeli bir kahvaltı yapmak sahurda çok önemlidir. Kahvaltı, vücuda enerji sağlar ve metabolizmayı hızlandırır. Bu nedenle, sahurda kahvaltı yapmak, gün boyunca enerjik ve verimli olmanızı sağlar. Ayrıca, kahvaltıda tüketilen yiyeceklerin kaliteli ve sağlıklı olması da önemlidir. Protein, karbonhidrat ve lif içeriği yüksek yiyecekler tüketmek, sahurda daha uzun süre tok kalmanızı ve ihtiyaç duyduğunuz besinleri almanızı sağlayacaktır. Sahurda kahvaltı yapmak, oruç tutan kişiler için sağlıklı bir yaşam tarzıdır ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri almanızı sağlayarak gün boyunca kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Bu nedenle, sahurda kahvaltı yapmak ihmal edilmemelidir.

*Sitemizde bulunan yazılar yalnızca farkındalık yaratmak amaçlıdır. Tıbbi tavsiye içermez. Yazılardan yola çıkarak herhangi bir hastalık tanısı konulamaz. Yalnızca psikiyatri hekimleri ve doktorlar hastalık tanısı koyabilir.

Başarı Hikayelerimiz

Sağlıklı yaşam yolculuğunda onlar başardı şimdi sıra sende.

2 milyon

Aylık Uygulama İçi Etkinlik

265 bin

Kayıtlı Üye

4.9 / 5

Uygulama Puanı

2 bin

Uygulama Yorumu

Diyetisyenlerden
Birebir Online Hizmet Al!

Mekan ve zaman sınırlarına takılmadan seni alanında uzman isimlerle en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyoruz.Artık diyetisyeninden kolayca randevu alabilir ve görüşmelerinin tamamını uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dilediğin yerden diyetisyenine ulaşırsın.

Mesaj seçeneği ile sorularını sorarsın.

Sana özel diyet programına erişirsin.

Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsın.

İster görüntülü ister sesli konuşursun.

Bütçene en uygun paketi seçersin.

Diyetisyen kontrolünde zayıflarsın.

Kolayca randevu oluşturursun.

Sağlık Uzmanlarından Birebir Online Hizmet Al!