Sahurda Doğru Beslenme Nasıl Olur?

Sahurda doğru beslenme oldukça önemlidir. Bu öğün, gün boyunca enerji sağlamak için tüketilecek son öğündür. Bu yüzden, sahurda yeterli ve dengeli beslenmek gereklidir. Örneğin, tam buğday ekmeği ve yumurta gibi protein açısından zengin yiyecekler tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra, meyve ve sebzeler de sahurda tüketilebilir. Ayrıca, su tüketimi de sahurda oldukça önemlidir. Su, vücudun susuz kalmamasını ve gün boyunca ihtiyaç duyduğu sıvıyı almasını sağlar. Bu nedenle, sahurda yeterli miktarda su içmek de önemlidir. Bu basit önerilerle sahurda doğru beslenebilir ve gün boyunca enerji düzeyinizi koruyabilirsiniz.

*Sitemizde bulunan yazılar yalnızca farkındalık yaratmak amaçlıdır. Tıbbi tavsiye içermez. Yazılardan yola çıkarak herhangi bir hastalık tanısı konulamaz. Yalnızca psikiyatri hekimleri ve doktorlar hastalık tanısı koyabilir.

Başarı Hikayelerimiz

Sağlıklı yaşam yolculuğunda onlar başardı şimdi sıra sende.

2 milyon

Aylık Uygulama İçi Etkinlik

265 bin

Kayıtlı Üye

4.9 / 5

Uygulama Puanı

2 bin

Uygulama Yorumu

Diyetisyenlerden
Birebir Online Hizmet Al!

Mekan ve zaman sınırlarına takılmadan seni alanında uzman isimlerle en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyoruz.Artık diyetisyeninden kolayca randevu alabilir ve görüşmelerinin tamamını uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dilediğin yerden diyetisyenine ulaşırsın.

Mesaj seçeneği ile sorularını sorarsın.

Sana özel diyet programına erişirsin.

Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsın.

İster görüntülü ister sesli konuşursun.

Bütçene en uygun paketi seçersin.

Diyetisyen kontrolünde zayıflarsın.

Kolayca randevu oluşturursun.

Sağlık Uzmanlarından Birebir Online Hizmet Al!