SORU

ü****** K********

Merhabalar hamilelikte aldığım kiloları veremedim.hamilelik öncesi çok zayıftım fakat şimdi hiç bişeyim olmuyor 🤦 8 ay oldu ama kilomda değişen bi şey olmadı :) sizce diyete mi başlamalı mıyım yoksa sadece spor yapıp sıkılaşmam mı lazım?

0

CEVAP 1

H****

Merhaba, hamilelik sonrası kilo vermek kolay olmayabilir ve zaman alabilir. Ancak, sadece spor yapmak yerine, beslenme alışkanlıklarınızı da gözden geçirmeniz önerilir. Sağlıklı ve dengeli bir diyet, kilo vermenize yardımcı olabilir. Bunun için, bir diyetisyenden yardım alabilirsiniz. Ayrıca, egzersiz yapmak da önemlidir, ancak önce doktorunuza danışmanız gerekir. İyi bir egzersiz programı ve dengeli bir diyet ile hem sıkılaşabilir hem de sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkün olabilir.

0

CEVAP 2

E**** a***

emzirme dönemi bittiyse eğer kişisel bilgileriniz ile bir uzmana danışabilirsiniz. yeme düzeninizi çok hızlı değiştirmeyin diyet buna neden olabilir yavaşça kalori açığı oluşturmaya başlayın sporda aynı şekilde fazlanızın durumuna göre ayda ortalama 1-2 kilo verebilirsiniz

0