SORU

K**** C*****

Merhaba ben yaklaşık 1.5 aydır kilo vermekle ugraşıyorum ve başarılı gidiyorum ama bi türlü göbeğim inmiyor. Nedeni ne olabilir? artık sıkmaya başladı. (Egzersiz yapıyorum, Günlük aldığım protein miktarı yeterli seviyede, Yürüyüş yapıyorum, Yeterli miktarda su da alıyorum.)

1

CEVAP 1

R******

karın özellikle alt karın çok zor gidiyor en son oraya gider bende şuan karından müzdabim ama o klasik maydonoz kürü bu iş için gerçekten harika elma mandonoz salatalık ve biraz limon suyu çekip süzüp sabah aç karna mükemmel bir yağ yakıcı tavsiyemdir sağlıklı yaşamlar :)

0

CEVAP 2

L*** S*****

Benimde göbek için yaptığım bir video var. Youtubeda Walk with leaslie abs yaz çıkar her gun onu yaparsan ise yarar ve sadece 10 dk.

0

CEVAP 3

N*** A***

eğer göbeğin aşırı varsa toparlanmakta zorluk yaşıyor olabilir yani sarkmış olabilir bu nedenden dolayı kilo verdiğini anlamaya bilirsin. istersen bı Spor hocalarına danış. evinin oralarda yada olduğun yerde bı fitness yeri varsa oradaki bi Hoca ile görüş Bilgi edin. bı de benim uyguladığım günde 200 mekik tekniği var. 1 aya kalmaz gerçekten iyi toparliyo göbeği. eğer kiloyu kalçalarından fln vermiste olabilirsin sizi görmediğim için bir şey diyemem. kalcalardan verdiysen eğer gayet normal. kilo verdikçe vücut en çok yağ olan bölgeyi yakar. dediğim gibi bı fitness hocası ile görüş :))

0

CEVAP 4

r****** k******

kardio ile birlikte bölgesel çalışmalı ve günlük kalori açığı payı bırakmalısın. bir de protein ağırlıklı beslenmenin faydasi var diye biliyorum.

0