Stresle Başa Çıkmakta Zorlanıyorsan Dilediğin Yerden Askipo Psikoloğunla Görüş, Hayatının Kontrolünü Eline Al!

Stres, günlük yaşamda karşılaşılan birçok zorluk nedeniyle ortaya çıkabilir ve psikolojik sağlığı olumsuz etkileyebilir. Askipo'da profesyonel bir psikologdan yardım alarak sağlıklı başa çıkma yollarını keşfedebilirsin.

Psikolog Randevusu

Askipo Psikoloğunla Tanış

Başa çıkmakta zorlandığın alanları tanımaya ve daha iyi hissetmeye ne dersin?

İlk Görüşmen Ücretsiz

Ücretsiz ön görüşme için sana uygun randevu zamanını seç.

Psikoloğun Sana Ulaşsın

Sana en uygun Askipo psikoloğu randevu saatinde seni arasın.

Terapi Sürecine Başla

Kendine iyi bakmaya Askipo ile başla.

Terapi Paketi
500 TL / Seans
Paket almadan psikoloğunla ön görüşme yapabilirsin
Psikoloğunla dilediğin yerden görüntülü görüşürsün
Askipo uygulaması üzerinden psikolog randevunu kolayca alırsın
Avantajlı fiyatlarla toplu seans paketi alabilirsin
Alanında uzman yetkin psikologlarla görüşürsün
Randevu Al

Başarı Hikayelerimiz

Sağlıklı yaşam yolculuğunda onlar başardı şimdi sıra sende.

2 milyon

Aylık Uygulama İçi Etkinlik

265 bin

Kayıtlı Üye

4.9 / 5

Uygulama Puanı

2 bin

Uygulama Yorumu

Psikologlardan
Birebir Online Hizmet Al!

Mekan ve zaman sınırlarına takılmadan seni alanında uzman isimlerle en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyoruz.Artık psikoloğundan kolayca randevu alabilir ve görüşmelerinin tamamını uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dilediğin yerden psikoloğuna ulaşırsın.

Görüntülü olarak seanslarını gerçekleştirirsin

Sana özel hazırlanmış terapi planı ile ilerlersin.

Bildirimler sayesinde seansını kaçırmazsın.

Mesaj seçeneğiyle sorularını hızlıca sorarsın.

Psikoloğun yaşam kaliteni arttıracak alışkanlıklar edinirsin.

Bütçene en uygun paketi belirlersin.

Yaşam kaliteni arttırırsın.

Kolayca randevu oluşturursun.

Daha güçlü ve özgüvenli hissetmek için ilk adımları atarsın.

Sağlık Uzmanlarından Birebir Online Hizmet Al!

Psikolog mu Arıyorsun?

Hem bütçe dostu, hem de alanında uzman bir psikolog arıyorum diyorsan hemen şimdi ücretsiz ön görüşme randevusu al, psikologlarımız seni arasın!

Psikolog Serra Öztürk

Psikolog Serra Öztürk

Psikolog

Merhaba ben Serra Öztürk.2011 yılında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüzde elli burslu olarak kazandım.Daha sonra Yüksek lisans egitimimi Doğuş Üniversitesinde Klinik Psikolojı üzerine yaptım.İlk sosyal projemi Akasya Huzur evinde yaptım. Daha sonra buradaki gönüllü faaliyetlerime devam ettim. Demans ve alzheimer hastarıyla çalıştım.Buradaki çalısmamdan sonra Fransız Lape hastanesin'de staj görevimi tamamladım.Burada depresyon , şizofren , anksiyete ve madde kullanımı tedavisi gören hastalarla çalıştım.Üçüncül olarak Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlundan Bilişsel Davranışcı Terapi (BDT) eğitimi aldım.Daha sonra Göztepe eğitim ve Araştırma hastanesı onkoloji kliniginde kanserlı çocuklara ve ailelere gönüllü terapi desteği verdim.Bu süreç icersindede özel bir klinikte danışan gördüm.Daha sonraki faaliyetlerimde medya gündemimde oldu tv sekizbucuk'ta yayınlanan sağlık saati programıyla bir anlaşma yaptım ve bir on bölüm kadar hastalıkları ve gündem de olan sorunlari anlattim (pandeminin etkileri , depresyon , obsesif kompulsif bozukluk , travma , evlilik , aşkın üzerimizdeki etkileri , aile terapisi vb konulara değinerek bu konulara açıklık getirdim.)Ekol olarak bİlişsel Davranışcı terapi uzerinde çalışmaktayım yani terapide ki amaç kişinin işlevsiz düşünce ve davranışlarını fark etmesi ve bunları daha işlevsel ve uyumlu davranış biçimleriyle değiştirmesini sağlamaktir.Çözüm odaklı bir terapi olmakla beraber şu ana ve var olan soruna odaklanır.Çalışma alanlarım depresyon , ikili ilişkiler , obsesif kompulsif bozuklu , uyum sorunu , kaygı bozukluğu , sosyal fobi, yas ve travma sonrası stres bozukluğu.Bu alanlarda psikoterapi hizmeti vermekteyim.Psikoterapi bütün bu sorunlara bir çözüm getirirken aynı zamanda sizin kendi yeteneklerinizin ve potansiyelinizinde farkına varmanızı sağlar.Sizde bir psikoterapi sürecine ihtiyaciniz olduğunu düşünüyorsanız bir ön görüşme randevusu alarak hem terapi süreci hakkında bilgi edinmiş hemde var olan sorunlara ve danışmak istediğiniz konulara açıklık getirmiş olursunuz.Sağlıklı günler dilerim.

Randevu Al
Psikolog Soner Yalçın

Psikolog Soner Yalçın

Psikolog

Soner Yalçın, 2020 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji tam burslu programını 3.43/4.00 not ortalamasıyla tamamlamıştır. 2023 yılında ise Haliç Üniversitesi’nden başarı bursu alarak Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümünü bağımlılık konulu tezi ile tamamlamıştır. Çalışma hayatına başladığı Ağustos 2021’den bu yana depresyon, sosyal kaygı bozukluğu, yaygın kaygı bozukluğu, panik bozukluk, sınav kaygısı, alkol bağımlılığı, madde bağımlılığı, kumar bağımlılığı, oyun bağımlılığı, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, yeme bozukluğu, borderline kişilik bozukluğu ve narsistik kişilik bozukluğu alanlarında danışan görmektedir. Klinik Psikolog Soner Yalçın, Bağımsız Yaşam Derneği’nin genel merkezinde Klinik Psikolog olarak görev yapmaktadır.

Randevu Al

Sıkça Sorulan Sorular

Stres yönetimi, stresle başa çıkmak ve stresin olumsuz etkilerini azaltmak için kullanılan farklı teknikleri içeren bir süreçtir. Stres yönetimi teknikleri, kişinin stres seviyelerini azaltmasına, rahatlama hissi yaratmasına ve zihni ve bedeni daha sağlıklı hale getirmesine yardımcı olabilir.

Stres yönetimi için yapılacaklar; kişinin stres seviyesini azaltmak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürmek için farklı teknikleri içerir. Profesyonel yardım almak, stresle başa çıkmak için etkili bir yoldur. Bir psikolog veya terapist, kişinin stres seviyelerini azaltmasına, zihni rahatlatmasına ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olabilir.

Stres, birçok kişinin günlük yaşamında karşılaştığı bir zorluktur ve hayatın bir gerçeği olarak kabul edilir. Stressiz bir hayat tamamen mümkün olmasa da, stres yönetimi teknikleri kullanılarak stres seviyesi azaltılabilir ve hayat daha sağlıklı bir hale getirilebilir. 

Psikolojik stresin üstesinden gelmek için stres faktörlerini tanımlamak, stres yönetimi tekniklerini kullanmak, kişisel bakım yapmak, profesyonel yardım almak ve hayat tarzı değişiklikleri yapmak gibi farklı yollar kullanılabilir. Psikolojik stresin azaltılması, kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürmesine ve psikolojik sağlığının korunmasına yardımcı olabilir.