Sürekli kaygılı ve endişeli olmaktan yorulduysan Askipo psikoloğunla hemen tanış!

Zihnindeki düşünceleri durduramıyor olabilirsin ve bu durum sende süreğen bir kaygı duygusunu tetikleyebilir. Endişe ve kaygı sonucunda günlük hayatının olumsuz yönde etkilenmemesi için Askipo psikoloğun yanında! 

Psikolog Randevusu

Askipo Psikoloğunla Tanış

Başa çıkmakta zorlandığın alanları tanımaya ve daha iyi hissetmeye ne dersin?

Psikoloğunu Seç

Destek almak istediğin konuda uzman
psikologlarımızın profillerini incele.

Terapi Paketi Satın Al

Avantajlı fiyatlarla
seans paketi satın al.

Terapi Sürecine Başla

Kendine iyi bakmaya
Askipo ile başla.

Terapi Paketi
650 TL / Seans
Psikoloğunla dilediğin yerden görüntülü görüşürsün
Askipo uygulaması üzerinden psikolog randevunu kolayca alırsın
Avantajlı fiyatlarla toplu seans paketi alabilirsin
Alanında uzman yetkin psikologlarla görüşürsün

Başarı Hikayelerimiz

Sağlıklı yaşam yolculuğunda onlar başardı şimdi sıra sende.

2 milyon

Aylık Uygulama İçi Etkinlik

265 bin

Kayıtlı Üye

4.9 / 5

Uygulama Puanı

2 bin

Uygulama Yorumu

Psikologlardan
Birebir Online Hizmet Al!

Mekan ve zaman sınırlarına takılmadan seni alanında uzman isimlerle en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyoruz.Artık psikoloğundan kolayca randevu alabilir ve görüşmelerinin tamamını uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dilediğin yerden psikoloğuna ulaşırsın.

Görüntülü olarak seanslarını gerçekleştirirsin

Sana özel hazırlanmış terapi planı ile ilerlersin.

Bildirimler sayesinde seansını kaçırmazsın.

Mesaj seçeneğiyle sorularını hızlıca sorarsın.

Psikoloğun yaşam kaliteni arttıracak alışkanlıklar edinirsin.

Bütçene en uygun paketi belirlersin.

Yaşam kaliteni arttırırsın.

Kolayca randevu oluşturursun.

Daha güçlü ve özgüvenli hissetmek için ilk adımları atarsın.

Sağlık Uzmanlarından Birebir Online Hizmet Al!

Psikolog mu Arıyorsun?

Hayatını dönüştürmek ve içsel dengeyi yeniden keşfetmek için bugün bizimle iletişime geç. Online terapi hizmetlerimizi keşfet.

Psikolog Selin Güngör

Psikolog Selin Güngör

Psikolog

Merhaba, Ben Klinik Psikolog Selin Güngör. Psikoloji lisans eğitimimi Acıbadem Üniversitesinde, Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimi ise Üsküdar Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimde gönüllü olarak Tekirdağ Devlet Hastanesinde stajyer psikologluk yaptım. Çekmeköy Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Sultanbeyli Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Fransız Lape Hastanesi ve NP İstanbul Beyin Hastanesinde zorunlu stajlarımı tamamladım. 3 yıldır aktif olarak danışan görüyorum. Seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle çalışmaktayım.

Randevu Al
Psikolog Serra Öztürk

Psikolog Serra Öztürk

Psikolog

Merhaba ben Uzman Psikolog Serra Öztürk.2011 yılında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüzde elli burslu olarak kazandım.Daha sonra Yüksek lisans egitimimi Doğuş Üniversitesinde Klinik Psikolojı üzerine bitirdim.İlk sosyal projemi Akasya Huzur evinde yaptım. Daha sonra buradaki gönüllü faaliyetlerime devam ettim. Demans ve alzheimer hastarıyla çalıştım.Buradaki çalısmamdan sonra Fransız Lape hastanesin'de staj görevimi tamamladım.Burada depresyon , şizofren , anksiyete ve madde kullanımı tedavisi gören hastalarla çalıştım.Üçüncül olarak Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlundan Bilişsel Davranışcı Terapi (BDT) eğitimi aldım.Daha sonra Göztepe eğitim ve Araştırma hastanesı onkoloji kliniginde kanserlı çocuklara ve ailelere gönüllü terapi desteği verdim.Bu süreç icersindede özel bir klinikte danışan gördüm çalıştım.Daha sonraki faaliyetlerimde medya gündemimde oldu tv sekizbucuk'ta yayınlanan sağlık saati programıyla bir anlaşma yaptım ve bir on bölüm kadar hastalıkları ve gündem de olan sorunlari anlattim (pandeminin etkileri , depresyon , obsesif kompulsif bozukluk , travma , evlilik , aşkın üzerimizdeki etkileri , aile terapisi vb konulara değinerek bu konulara açıklık getirdim.)Ekol olarak bİlişsel Davranışcı terapi uzerinde çalışmaktayım yani terapide ki amaç kişinin işlevsiz düşünce ve davranışlarını fark etmesi ve bunları daha işlevsel ve uyumlu davranış biçimleriyle değiştirmesini sağlamaktir.Çözüm odaklı bir terapi olmakla beraber şu ana ve var olan soruna odaklanır.Çalışma alanlarım depresyon , ikili ilişkiler , obsesif kompulsif bozuklu , uyum sorunu , kaygı bozukluğu , sosyal fobi, yas ve travma sonrası stres bozukluğu.Bu alanlarda psikoterapi hizmeti vermekteyim.Psikoterapi bütün bu sorunlara bir çözüm getirirken aynı zamanda sizin kendi yeteneklerinizin ve potansiyelinizinde farkına varmanızı sağlar.Sizde bir psikoterapi sürecine ihtiyaciniz olduğunu düşünüyorsanız bir ön görüşme randevusu alarak hem terapi süreci hakkında bilgi edinmiş hemde var olan sorunlara ve danışmak istediğiniz konulara açıklık getirmiş olursunuz.Sağlıklı günler dilerim.

Randevu Al
Psikolog Soner Yalçın

Psikolog Soner Yalçın

Psikolog

Soner Yalçın, 2020 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji tam burslu programını 3.43/4.00 not ortalamasıyla tamamlamıştır. 2023 yılında ise Haliç Üniversitesi’nden başarı bursu alarak Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümünü bağımlılık konulu tezi ile tamamlamıştır. Çalışma hayatına başladığı Ağustos 2021’den bu yana depresyon, sosyal kaygı bozukluğu, yaygın kaygı bozukluğu, panik bozukluk, sınav kaygısı, alkol bağımlılığı, madde bağımlılığı, kumar bağımlılığı, oyun bağımlılığı, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, yeme bozukluğu, borderline kişilik bozukluğu ve narsistik kişilik bozukluğu alanlarında danışan görmektedir. Klinik Psikolog Soner Yalçın, Bağımsız Yaşam Derneği’nin genel merkezinde Klinik Psikolog olarak görev yapmaktadır.

Randevu Al

Sıkça Sorulan Sorular

Endişe ve kaygı, insanların hayatlarında karşılaştıkları birçok durumda ortaya çıkabilen tepkilerdir. Endişe, gelecekteki belirsiz bir durum veya olay hakkında olumsuz düşünceler ve düşünce süreçlerini oluştururken, kaygı genellikle bir tehdit veya tehlike karşısında hissedilen yoğun bir duygu durumudur. 

Aşırı kaygı, insanların günlük yaşamlarını etkileyen bir sorundur ve bu durumla mücadele etmek zor olabilir. Aşırı kaygıyı yenmek için öncelikle neden kaygı yaşadığını anlaman ve bununla sağlıklı bir şekilde başa çıkmak için çeşitli stratejiler geliştirmen gerekir. Askipo psikoloğundan ön görüşme alarak terapi sürecinin nasıl işlediğine dair daha detaylı bilgi edinebilirsin. 

Kaygı, herkesin hayatında zaman zaman hissettiği normal bir duygudur. Ancak, aşırı kaygı, insanların günlük hayatını olumsuz etkileyebilir. Aşırı kaygının süresi; kaygının şiddeti ve kaygının altında yatan nedenlere bağlı olarak değişebilir. 

Kaygı, insanlar için normal bir duygudur ve hayatın birçok alanında ortaya çıkabilir. Ancak, aşırı kaygı insanların günlük hayatını olumsuz etkileyebilir. Aşırı kaygı; insanlar üzerinde fiziksel (baş ağrısı, titreme, mide bulantısı vb.), duygusal (sinirlilik, yorgunluk, çaresizlik vb.) ve davranışsal (kaçınma, bağımlılık, sosyal geri çekilme vb.) etkilere neden olabilir.