Kilosu Fazla Olanlar İlk Etapta Nasıl Spor Yapmalı?

Kilosu fazla olanlar, spor yapmaya başlamadan önce birkaç faktörü göz önünde bulundurmalıdır. İlk olarak, doktorlarına danışarak sağlık durumlarını kontrol etmelidirler. Daha sonra, yavaşça başlamalı ve vücutlarının alışmasına izin vermeli ve daha fazla egzersiz yapmaya başlamadan önce birkaç hafta geçirmelidirler. Yürüyüş, yüzme veya yoga gibi daha az yoğun egzersizlerle başlayabilirler. Ayrıca, diyetlerini değiştirmeleri ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeleri de önemlidir. Bununla birlikte, spor yaparken uzun vadeli hedefleri de unutmamalılar. Düzenli olarak egzersiz yapmak, kilo vermek ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek, uzun vadeli sağlık faydaları sağlayacaktır.

*Sitemizde bulunan yazılar yalnızca farkındalık yaratmak amaçlıdır. Tıbbi tavsiye içermez. Yazılardan yola çıkarak herhangi bir hastalık tanısı konulamaz. Yalnızca psikiyatri hekimleri ve doktorlar hastalık tanısı koyabilir.

Başarı Hikayelerimiz

Sağlıklı yaşam yolculuğunda onlar başardı şimdi sıra sende.

2 milyon

Aylık Uygulama İçi Etkinlik

265 bin

Kayıtlı Üye

4.9 / 5

Uygulama Puanı

2 bin

Uygulama Yorumu

Diyetisyenlerden
Birebir Online Hizmet Al!

Mekan ve zaman sınırlarına takılmadan seni alanında uzman isimlerle en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyoruz.Artık diyetisyeninden kolayca randevu alabilir ve görüşmelerinin tamamını uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dilediğin yerden diyetisyenine ulaşırsın.

Mesaj seçeneği ile sorularını sorarsın.

Sana özel diyet programına erişirsin.

Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanırsın.

İster görüntülü ister sesli konuşursun.

Bütçene en uygun paketi seçersin.

Diyetisyen kontrolünde zayıflarsın.

Kolayca randevu oluşturursun.

Sağlık Uzmanlarından Birebir Online Hizmet Al!