Kilo Vermek

Kilo Vermek

Kilo vermek artık 7’den 70’e herkesin ağzında olan bir cümle haline gelmiştir. Kimilerine göre kilo vermek oldukça basit iken kimileri için ızdırap olmaya devam etmektedir. Kilo vermekte zorlanan kişilerin bu durumla başa çıkmak için öncelikle altında yatan sebepleri doğru araştırmaları gerekmektedir.

Kilo Vermek İçin Ne Yapılmalı?

Kilo vermek istiyorsun ancak ne yapacağını bilmiyorsun. Bugüne kadar uygulamadığın hiçbir diyet kalmadı mı? Üzülme, askipo uzmanları sana en uygun olan diyet programını hazırlamak üzere bekliyor. Uzman diyetisyenlerimiz ile yapacağın görüntülü veya sesli görüşme sonrasında senin için uygun olan en doğru diyet yöntemine karar verilecektir. Kilo vermek için öncelikle istikrarlı olman gerekiyor. Sonrasında ise diyet uzmanlarımızın verdiği talimatları doğru ve planlı olarak yerine getirmelisin. Bir de diyetini sana uygun bir spor yöntemi ile desteklersen nasıl kilo verdiğine sen bile şaşırabilirsin.

Kilo Vermek İçin Ne Yenmeli?

“Ne tür gıdalarla beslenirsem daha kolay kilo verebilirim? Kilo vermek için ne yemeliyim? Yediklerim kadar diyet esnasında tükettiğim su miktarı da önemli mi?” Gibi sorular ile aklın meşgul olmasın. Önceliğin bir uzmandan destek almak olmalı. Eşinden dostundan aldığın bilgilerle tükettiğin gıdalar senin metabolizman için uygun olmayabilir. Bu sebeple doğru bir beslenme şekli için öncelikli olarak kendini tanımalı, metabolizma hızının fazla mı ya da az mı olduğunu bilmelisin. Tüm bunları öğrenmek için ise diyetisyenlerimiz ile iletişim kurabilirsin.

1 Ayda 10 Kilo Vermek Zararlı Mı?

“Bir ayda 10 kilo verdiren” ve “Haftada 5 kilo verdiren diyetler” şeklindeki yazılar dikkatini çekiyor ve hatta uygulamaya bile başlıyorsan, her başladığında da tekrar başa dönüp daha fazla kilo aldığını fark ediyorsan burada bir sıkıntı var demektir. Hızlı kilo vermeye sebep olan şok diyetler olarak da ifade edilen diyetlerin 1 ay gibi kısa bir sürede fazla miktarda kilo verdirdiği bilinen bir gerçektir. Ancak, burada asıl olan kişinin verdiği kiloları diyeti bıraktıktan sonra fazlası ile geri alma riskidir. Bu sebeple bir ayda 10 kilo vermek için uzmanların önermediği bir diyeti uygulaman doğru olmayacaktır. Sana önerimiz; mükemmel diyet menüleri ile aç kalmadan, özgürce ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilmen için askipo diyet uzmanlarımız ile görüşmen olacaktır.

Zorlanmadan Kilo Verilir Mi?

Kilo almak ne kadar kolay ise vermek de bir o kadar zordur. Günlük hayatta karşılaştığımız kişileri şöyle bir düşün. Kimileri hiçbir şey yapmadan, diyet ile uğraşmadan fit bir görünüme sahip iken; bazıları ise ne kadar uğraşırsa uğraşsın kilo vermekte zorlanmaktadır. Eğer sende kilo vermede zorlananlardan biri isen, senin için harika bir fikrimiz var. Bu fikrin ismi ise askipo.com. Birbirinden donanımlı diyet uzmanlarımız sağlıklı kilo vermen adına seninle sürekli iletişim içerisinde olacaktır. Öyleyse harekete geçme vakti!

Sağlıklı Kilo Vermenin Kuralları Nelerdir?

Sağlıklı kilo vermenin kuralları aslında oldukça basit. Bu kurallar; uzman diyetisyen kontrolü, senin istikrarın, sporu hayatının bir parçası haline getirmen, diyet ve sporun yanı sıra bol miktarda su tüketmendir. Su konusuna gelmişken burada önemli bir bilgiyi de aktarmamak olmaz. Tüketilen su miktarı kadar, suyun ph derecesi de kilo vermek üzerinde oldukça etki sahibidir. Bu kuralları uyguladığında askipo diyetisyen uzmanlarımızın sana özel sunacağı etkili diyet programı ile kilo vermemen için hiçbir sebep bulunmuyor.

Spor Yapmadan Kilo Verilir Mi?

“Artık spor yapmadan kilo verebilirsin, farklı gıda takviyeleri ile kilo vermeni sağlıyoruz!” gibi reklamlardan uzak durarak kilo verme kararı almalısın. Spor yapmadan kalıcı ve hızlı kilo vereceğine ilişkin gördüğün ya da duyduğun hiçbir reklama itibar etmelisin. Diyet, ancak spor ile desteklendiği takdirde daha başarılı sonuçları beraberinde getiren kilo verme eylemidir.

Online Kilo Vermek Mümkün Mü?

Online kilo verme, uzaktan diyetisyen desteği gibi kelimelere internet dünyasında fazlası ile denk gelebilirsin. Ancak burada önemli olan doğru ve güvenilir bir adresi tercih etmendir. Sağlığını tehlikeye atarak kilo verme yollarını denememelisin. Zayıflama çayları, zayıflama hapları gibi ürünlerden uzak durmanı tavsiye ederiz. Kilo vermene yardımcı olabilecek zayıflama çaylarını ise sadece ve sadece diyetisyenin kontrolünde kullanman doğru olacaktır. Askipo; kilo verme ve diyet ile ilgili mükemmel fikirlerini ve birbirinden lezzetli menülerden oluşan diyet desteğini online diyetisyenleri ile sunmaya hazır. Eğer sen de hazırsan sadece bir tık uzağında olan diyet uzmanlarımız ile yapacağın ön görüşme neticesinde online diyetisyen hizmetimizden yararlanabilirsin. İhtiyacın olduğu her an yanında olduğumuzu bilmeni isteriz. Sen de online diyetisyenlerimizden aldığın fayda neticesinde belki de kilo verme konusunda zorlanan yakınlarına iyi bir örnek olabilirsin. Ne dersin başlayalım mı?

*Sitemizde bulunan yazılar yalnızca farkındalık yaratmak amaçlıdır. Tıbbi tavsiye içermez. Yazılardan yola çıkarak herhangi bir hastalık tanısı konulamaz. Yalnızca psikiyatri hekimleri ve doktorlar hastalık tanısı koyabilir.