Psikoloğunla Evinden Çıkmadan Görüş Kastamonu ile Sınırlı Kalma

Depresyon, kaygı, öfke, stres ve diğer zorluklarla başa çıkmak istiyorsan Kastamonu ile sınırlı kalma! Evinden çıkmadan, dilediğin zaman Askipo psikologlarıyla sesli ve görüntülü görüşebilirsin.

Psikolojik desteğe hemen ulaşın!

Psikolog Randevusu

Askipo Psikoloğunla Tanış

Başa çıkmakta zorlandığın alanları tanımaya ve daha iyi hissetmeye ne dersin?

Psikoloğunu Seç

Destek almak istediğin konuda uzman
psikologlarımızın profillerini incele.

Terapi Paketi Satın Al

Avantajlı fiyatlarla
seans paketi satın al.

Terapi Sürecine Başla

Kendine iyi bakmaya
Askipo ile başla.

Başarı Hikayelerimiz

Sağlıklı yaşam yolculuğunda onlar başardı şimdi sıra sende.

2 milyon

Aylık Uygulama İçi Etkinlik

265 bin

Kayıtlı Üye

4.9 / 5

Uygulama Puanı

2 bin

Uygulama Yorumu

Psikologlardan
Birebir Online Hizmet Al!

Mekan ve zaman sınırlarına takılmadan seni alanında uzman isimlerle en kolay ve hızlı yoldan buluşturuyoruz.Artık psikoloğundan kolayca randevu alabilir ve görüşmelerinin tamamını uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Dilediğin yerden psikoloğuna ulaşırsın.

Görüntülü olarak seanslarını gerçekleştirirsin

Sana özel hazırlanmış terapi planı ile ilerlersin.

Bildirimler sayesinde seansını kaçırmazsın.

Mesaj seçeneğiyle sorularını hızlıca sorarsın.

Psikoloğun yaşam kaliteni arttıracak alışkanlıklar edinirsin.

Bütçene en uygun paketi belirlersin.

Yaşam kaliteni arttırırsın.

Kolayca randevu oluşturursun.

Daha güçlü ve özgüvenli hissetmek için ilk adımları atarsın.

Sağlık Uzmanlarından Birebir Online Hizmet Al!

Kastamonu'da Psikolog mu Arıyorsun?

Kastamonu'da hem bütçe dostu, hem de alanında uzman bir psikolog arıyorum diyorsan hemen bizimle iletişime geç.

Psikolog Çağla Şahin

Psikolog Çağla Şahin

Kastamonu Psikolog

Merhaba, ben Klinik Psikolog Çağla Şahin. Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur derecesi ile bitirdikten sonra Beykoz Üniversitesi Tezli Klinik Psikoloji bölümünü tamamladım. Akademik hayatım boyunca bir çok staj yapma fırsatım oldu. Moodist hastanesinde bağımlılar ile çalıştım. Lenus psikoloji kliniğinde 1 buçuk yıla yakın görev aldım. Klinik hipnoz, masterson terapi ve bdt ekollerinde eğitimimi tamamladım. Ek olarak fonksiyonel tıp eğitimini tamamladım. Danışanladım ile bütüncül bir bakış açısıyla ilerlemekteyim.

Randevu Al
Psikolog Serra Öztürk

Psikolog Serra Öztürk

Kastamonu Psikolog

Merhaba ben Uzman Psikolog Serra Öztürk.2011 yılında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüzde elli burslu olarak kazandım.Daha sonra Yüksek lisans egitimimi Doğuş Üniversitesinde Klinik Psikolojı üzerine bitirdim.İlk sosyal projemi Akasya Huzur evinde yaptım. Daha sonra buradaki gönüllü faaliyetlerime devam ettim. Demans ve alzheimer hastarıyla çalıştım.Buradaki çalısmamdan sonra Fransız Lape hastanesin'de staj görevimi tamamladım.Burada depresyon , şizofren , anksiyete ve madde kullanımı tedavisi gören hastalarla çalıştım.Üçüncül olarak Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlundan Bilişsel Davranışcı Terapi (BDT) eğitimi aldım.Daha sonra Göztepe eğitim ve Araştırma hastanesı onkoloji kliniginde kanserlı çocuklara ve ailelere gönüllü terapi desteği verdim.Bu süreç icersindede özel bir klinikte danışan gördüm çalıştım.Daha sonraki faaliyetlerimde medya gündemimde oldu tv sekizbucuk'ta yayınlanan sağlık saati programıyla bir anlaşma yaptım ve bir on bölüm kadar hastalıkları ve gündem de olan sorunlari anlattim (pandeminin etkileri , depresyon , obsesif kompulsif bozukluk , travma , evlilik , aşkın üzerimizdeki etkileri , aile terapisi vb konulara değinerek bu konulara açıklık getirdim.)Ekol olarak bİlişsel Davranışcı terapi uzerinde çalışmaktayım yani terapide ki amaç kişinin işlevsiz düşünce ve davranışlarını fark etmesi ve bunları daha işlevsel ve uyumlu davranış biçimleriyle değiştirmesini sağlamaktir.Çözüm odaklı bir terapi olmakla beraber şu ana ve var olan soruna odaklanır.Çalışma alanlarım depresyon , ikili ilişkiler , obsesif kompulsif bozuklu , uyum sorunu , kaygı bozukluğu , sosyal fobi, yas ve travma sonrası stres bozukluğu.Bu alanlarda psikoterapi hizmeti vermekteyim.Psikoterapi bütün bu sorunlara bir çözüm getirirken aynı zamanda sizin kendi yeteneklerinizin ve potansiyelinizinde farkına varmanızı sağlar.Sizde bir psikoterapi sürecine ihtiyaciniz olduğunu düşünüyorsanız bir ön görüşme randevusu alarak hem terapi süreci hakkında bilgi edinmiş hemde var olan sorunlara ve danışmak istediğiniz konulara açıklık getirmiş olursunuz.Sağlıklı günler dilerim.

Randevu Al
Psikolog Tülay Kaçan

Psikolog Tülay Kaçan

Kastamonu Psikolog

Uzman klinik psikolog olarak 8 yıllık deneyime sahip, mesleğini severek yapan, gelişmelere ve yeniliklere açık, İletişim yönü kuvvetli bir psikologum. Bu güne dek edindiğim deneyimlerin yanı sıra pek çok seminer, eğitim ve kongrelere katılarak mesleki açıdan kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Psikolojik sağlığın yalnızca bireyler değil toplum üzerindeki öneminin bilincinde olarak, bilgi ve deneyimlerimle katkı saglayabilecegim bireylere ulasma hedefindeyim.

Randevu Al

Kastamonu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Askipo, Kastamonu'da psikolog hizmeti almanın ne kadar süreceği; terapinin amacına, süresine ve sıklığına bağlı olarak değişebilir. Bazı insanlar birkaç seansla, bazıları ise birkaç ay veya daha uzun bir sürede hedeflerine ulaşabilirler. Terapi süresi ve sıklığı, terapist ile birlikte çalışarak oluşturacağınız plana göre belirlenir. Terapi süreci boyunca, terapistinle düzenli olarak görüşmeler yaparak terapi sürecinin ilerleyişini izleyebilirsin.

Askipo, Kastamonu'da sana en uygun psikolog ile ücretsiz ön görüşme yapmanı sağlar. Böylece sana özel bir terapi planı ve ücretlendirme sunar. Terapi ücretleri; terapi türüne, seans süresine ve terapistin tecrübesine göre değişebilir. Ücretsiz ön görüşme sonrasında, sana uygun terapi planı ve ücretlendirmeyi öğrenebilirsin.

Kastamonu'da terapi alırken dikkat etmen gereken bazı noktaları senin için derledik:

  • Terapiste güven duymak ve rahat hissetmek önemlidir. Terapinin etkili olabilmesi adına, terapist ile açık ve dürüst bir iletişim kurman gerektiği için buradaki en kritik nokta terapistin ile uyumlu çalışabilmenizdir.
  • Terapistin niteliği önemlidir. Terapistinin özgeçmişini ve eğitimini araştırabilirsin. Ayrıca, terapistinin lisanslı ve tecrübeli olduğundan emin olmalısın.
  • Terapi süreci boyunca, terapistinle birlikte belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için bir plan yapmak ve bu plana uymak da önemlidir. Bu nedenle terapiye düzenli devam etmek terapiden istenen sonuçları elde etmene yardımcı olacaktır.
  • Terapi sürecinde açık ve dürüst olmalısın. Terapistinle konuştuğunuz her şeyin gizli kalacağından emin olabilirsin. Ayrıca, terapistinle birlikte çalışarak, terapinin etkili olması için gereken tüm çabayı göstermelisin.

Umuyoruz ki bu öneriler sana yardımcı olmuştur.

Ne sıklıkta terapiye gitmen gerektiği terapinin amacına, kişisel ihtiyaçlarına ve terapistinin önerilerine göre değişebilir. Bazı insanlar haftada birkaç kez terapiye giderken bazıları haftada ya da iki haftada bir veya ayda bir kez giderler. Bazı insanlar ise sadece zor zamanlarda veya ihtiyaç duyduklarını düşündüklerinde terapiye başvururlar. Senin için en uygun terapi sıklığına terapistin ile birlikte karar vermeniz en doğru çözüm yolu olacaktır.

Psikologlarla online olarak görüşmek pek çok fayda sağlar. Online terapi, daha esnek bir program sunarak evden çıkmadan terapiye katılmanı sağlar. Kişisel bilgilerini paylaşmak için yüz yüze görüşmek zorunda kalmazsın. Bu da birçok kişi için daha rahatlatıcı olabilir. Online terapi bir bakıma coğrafi konumun önemli olmadığı anlamına gelir. Böylelikle Türkiye genelindeki psikologlarla çalışma ve kendine en uygun psikoloğu bulma fırsatın olur. Ayrıca, bu alanda yapılan pek çok araştırma, online terapinin yüz yüze terapi kadar efektif olduğu da göstermiştir.

Kastamonu'daki psikologlar, genellikle aşağıdaki hizmetleri sunarlar:
Bireysel terapi: Bir psikologla birebir görüşmeler yaparak, kişisel zorluklarla başa çıkmaya yardımcı olur.
Çift terapisi: İlişki sorunları yaşayan çiftler için bir psikologla yapılan terapi seanslarıdır.
Aile terapisi: Aile içi iletişim, dinamikler ve sorunları ele alan bir psikologla yapılan terapi seanslarıdır.
Grup terapisi: Benzer sorunlar yaşayan insanların bir araya gelerek bir psikologla yaptıkları terapi seanslarıdır.
Bu hizmetlerin yanı sıra, psikologlar genellikle kişisel gelişim, özsaygı, özgüven, iletişim becerileri ve benzeri konularda da destek sağlarlar.

Duygusal destek arayışı, stres ve kaygı düzeylerini kontrol altına almak, özgüveni arttırmak, kendini daha iyi tanımak ve anlamak, ilişkileri geliştirmek ve düzeltmek, daha iyi bir zihinsel sağlık ve refaha ulaşmak, kişisel hedeflere ilerlerken yardıma ihtiyaç duymak psikoloğa gitmenin temel sebeplerindendir. Askipo uygulaması, ücretsiz ön görüşme yaparak terapiye başlama fırsatı sunar ve alanında uzman psikolog ve diyetisyenlerle çalışır. Terapi seansları online olarak gerçekleşir, sana özel bir terapi planı ve yol haritası sunulur. Terapiye başlamak kendine yatırım yapmana ve gelecekteki sana büyük faydalar sağlamana olanak tanır. Askipo'yu indirerek terapiye ilk adımı atabilirsin.