SORU

B**** k****

İştahım açık ama kilo alamıyorum sizce ne yapmayalıyım

1

CEVAP 1

Ş******* M****

merhabalar, kilo alma programlarında çok yemek yemek değil; doğru besinleri doğru şekilde doğru zamanda almak bizi sonuca başarıya götürür.

0

CEVAP 2

�***

cici bebe yerdim bol bol nen senin yerinde olsaydim, kahvaltida cayla ye 1 paket aksam da tatli niyetine yemekten sonra ye hem tahillisi da var etinin sekersiz, ulkerin cici bebesini oneririm

0

CEVAP 3

a**** n*******

Merhaba :) Umarım yazdıklarım size yardımcı olur. Yemeklerden önce su içmeyin. Bu, midenizi doldurabilir ve yeterli kaloriyi almanızı zorlaştırabilir. Daha sık yiyin. Öğünlerinizden sonra atıştırmalık ya da tatlı niyetine, mümkün olduğunda ek bir meyve, kuruyemiş tabağı tüketebilirsiniz. Süt için. Susuzluğu gidermek için tam yağlı süt içmek, daha yüksek kaliteli protein ve kalori almanın basit bir yoludur. Daha büyük tabaklar kullanın. Daha fazla kalori almaya çalışıyorsanız kesinlikle büyük tabaklar kullanın, çünkü daha küçük tabaklar insanların otomatik olarak daha az yemesine neden olur. Kaliteli bir uyku çekin. Düzgün bir uyku çok önemlidir. Önce protein, sonra sebze yiyin. Tabağınızda karışık yiyecekler varsa, önce kalorisi yoğun ve proteinden zengin yiyecekleri (et, mercimek vs.) yiyin. En son sebzeleri ya da salatayı yiyin.

3