SORU

A**** Y*****

Güncelleme geldi az önce ve sonrasında bugüne kadar yaptığım tüm kalori, su girişleri silindi sanırım. Göremiyorum. Hata mı var acaba? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

7

CEVAP 1

Askipo

Uzun süredir Askipo’yu kullandığını duymak bizi çok mutlu etti. Seninle beraber kalori ve su girişi eksik kullanıcılarımızın eksiklerini yakın zamanda sisteme işlemeye başladık. Bilgileri hala eksik kullanıcılarımız [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirler.

4

CEVAP 2

F****

Merhaba, Güncelleme sonrasında bazen uygulama ayarları veya verileri değişebilir ve bu nedenle mevcut verileriniz silinebilir. Ancak, endişelenmeyin çünkü verileriniz bulunuyor olabilir. Uygulamayı kapatıp tekrar açtıktan sonra veya cihazınızı yeniden başlatarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama ayarlarındaki veri senkronizasyonu veya yedekleme seçeneklerini de kontrol edebilirsiniz. Eğer verilerinizi bulamaz ve hala bir hata olduğunu düşünüyorsanız, uygulama geliştiricileri ile iletişime geçmeniz ve konuyu bildirmeniz en iyi seçenek olacaktır. Saygılarımla,

0