Diyetisyen Şeymanur Memiş

Hakkında

Diyetisyen Şeyma Memiş, Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur öğrencisi olarak 2020 yılında mezun olmuştur. 4 yıllık üniversite eğitimi sırasında Hacettepe Üniversitesi Erişkin ve Onkoloji Hastaneleri, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, Ankara Üniversitesi Cebeci Çocuk Hastanesi. Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Beslenme ve Haraketli Yaşam Birimi ve Ateş Diyet Sağlıklı Beslenme& Eğitim Merkezi'nde gönüllü ve zorunlu stajlarını tamamlamıştır. Dernek ve kulüp üyeliklerinde oldukça aktif rol oynayan Diyetisyen Şeyma, Türkiye Diyetisyenler Derneği başta olmak üzere pek çok uzman diyetisyenin bulunduğu dernek ve toplantılarda yer almış ve tanınmıştır. Hizmet verdiği alanlar: *Kilo alma ve kilo verme *Sporcu beslenmesi *Hastalıklarda beslenme *Gebelik ve emziklilik dönemi beslenme *0-1 yaş bebek beslenmesi *Çocuk ve ergenlik dönemi beslenme *Yeme bozukluklarında beslenme "Yasaksız, doya doya sağlıklı beslenmeyi öğrenmek herkesin hakkı. Değişime bugünden başla."

Yorumlar

g**** s*****

Enerjisi bir harika ❤️ Kısıtlama yapmadan neyi ne zaman ne kadar yemem gerektiğini öğretti. Önceden yemeği sevmediğim salatanın benim için aslında ne kadar değerli olduğunu öğrendim.

1 yıl önce

5,0

F****

Şeyma Hanım ile çalışmaya başladığımdan beri kendimi çok iyi hissediyorum. Pozitif enerjisi ve güler yüzü ile bir diyetisyenden daha fazlası :)

1 yıl önce

5,0

g*******

yüksek enerjili, ilgili, yasaksız bi diyetisyen diyet yaptığınızı hissetmiyorsunuz 🤗👍

1 yıl önce

5,0