Diyetisyen Nur Kişioğlu

Hakkında

Ben Nur, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (ingilizce) 2019-2020 yılı mezunuyum. İstanbul'da ikamet etmekteyim. Ailem ve evcil hayvanlarımla birlikte yaşamaktayım. Mesleğimi severek ve isteyerek okudum. Mesleğim hakkındaki gelişmeleri takip ederek bilgilerimi güncel tutmaya özen gösterdim. İnsanların hayatına dokunmak, birlikte bir şeyler başarmış olmak mesleğimde 'iyi ki' dediğim noktalardan. İkili insan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, pozitif bakış açısına sahip bir insanım. Mesleğimi etik kurallar çerçevesinde icra edebilmek adına kendimi geliştirip, yenilenerek geleceğime sağlam adımlarla ilerlemekteyim. Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak, sahip olduğunuz hastalıklarda beslenmeyi öğrenmek ve mutlu hissedeceğiniz bir beden için ön görüşme talep edebilirsiniz. Birlikte ilerlemek keyifli olacaktır. :)

Yorumlar

D***** G***

Diyet değilde yaşam tarzı olarak benimsediğiniz, motivasyon kaynağı olarak sizi her şekilde destekleyen ve enerjisiyle kendinizi iyi hissettiğiniz nur hanımcığım çok teşekkür ederim.Sayenizde sağlıklı yaşam için adımlar attık 🌸

1 yıl önce

5,0

N**** m***

Nur hanım çok tatlı ve yüksek enerjili. ben kilo konusunda hemen motivasyonum düşer, ama konuşmaları ve ilgisiyle ve verdiği programlarla beni motive eden kendisine teşekür ederim. herkese tavsiye ederim.

2 yıl önce

5,0

E*** S*****

Vakit bulup diyetinizi yazarsa fena değildir 1 hafta beklediğimi biliyorum

1 yıl önce

1,0

D**** a****

Çok idealist sevecen ve çalışkan bir diyetisyen teşekkürler.

2 yıl önce

5,0

s**** ş****

harika bir ilgi var diyeti sayesinde seviceğimmm ❤❤❤

2 yıl önce

5,0

A*****

müthiş ilgili çok profesyonel kesinlikle....

1 yıl önce

5,0

s**** b

çok ilgili ve keyifli :))

1 yıl önce

5,0

S****** T*********

Muhteşem. 💛💛

1 yıl önce

5,0