Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Vücudun göbek, basen, kol ve kalça gibi bölgelerinde biriken yağların cihaz ve çeşitli jeller ile parçalanarak incelme kaydedilmesi bölgesel incelme olarak bilinmektedir. Bölgesel incelme hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Askipo beslenme ve diyet uzmanlarımızdan ücretsiz ön görüşme randevusu almanı tavsiye ederiz. Senin için hazırlamış olduğumuz bu bilgilendirme metninin detaylarını uzmanlarımızdan dinlemek için sen de mobil uygulamamızı indirebilir, ücretsiz ön görüşmen için randevu oluşturabilirsin.

Bölgesel İncelme Programı ile Kaç Beden İncelebilirim?

Bölgesel incelme bir seansta tamamlanan ve olağanüstü bir incelme görmeni sağlayan bir işlem değildir. Bu sebeple birkaç beden incelme kaydedebilmek için birkaç seans incelme programlarına katılman gerekmektedir. Bölgesel incelme işlemini cihazlar olmadan ev ortamında uzman diyetisyen kontrolünde uygulayabileceğin basit kürler yardımı ile de gerçekleştirmen mümkündür. Basen bölgende sorun var ise bu bölgenin incelmesi biraz zaman alacaktır. Sabır, istikrar ve iyi bir beslenme programı ile bu sorununu da kolaylıkla çözebilirsin. Ancak burada unutmaman gereken, beslenme uzmanlarımızın bölgesel incelme ile ilgili olarak da sana destek vermesi gerektiğidir. 

Bölgesel İncelme Nedir?

Çevreye şöyle bir göz attığında farklı beden şekillerine sahip birçok birey görebilirsin. Ne senin bedenin kardeşinin bedenine benzer, ne de kardeşinin bedeni annene ya da babana benzer. Her bireyin kendine özgü beden yapısında olan farklılıklar bazen görüntü itibari ile bireyleri rahatsız etmeye başlar. Göbek bölgesinde biriken yağlar göbekli bir görünüm oluşturur. Göbek bölgesinin eritilebilmesi için cihazlar yardımı ile yağ parçalama işlemi gerçekleştirilir. Bu duruma da bölgesel incelme denir. Bölgesel incelme için öncelikli olarak bir diyetisyen ile görüşmek daha doğru olacaktır. Bölgesel kilo vermek isteyenlere uzmanlarımız; kişiye özel diyet menüleri sunarak, belirli bir program çerçevesinde hem sağlıklı beslenerek hem de kilo vermelerine ve bölgesel anlamda incelmelerine destek vermektedir.

Bölgesel İncelme Diyet ile Desteklenirse Kilo Verilir Mi?

Bölgesel incelme için ister cihaz eşliğinde ister egzersiz eşliğinde hareket et, diyet ile desteklediğin sürece kilo vermen daha kolay olacaktır. Yapacağın diyetlerde uzmanlarımıza bölgesel incelme de istediğini belirttiğin durumda uzmanlarımız sana özel olarak bir beslenme programı uygulayacaktır. Kilo verme hayallerini erteleme, Askipo uzmanlarımız ile ücretsiz ön görüşme yap, hayatına yeni bir sayfa aç.

Bölgesel İncelme Cihaz Olmadan Mümkün Mü?

Bölgesel incelme hizmeti veren kliniklerin varlığını duymuş olmalısın. Günümüzde her gün bir yenisi ortaya çıkan bu tip estetik kliniklerinin sağlıklı bir yapıda hizmet verip vermediğini bilmen gerekir. Eğer klinik sana tam bir güven vermiyor ise; illa ki klinik ortamında değil, evinin ortamında diyet uzmanlarımızın da desteği ile cihaz olmadan bölgesel incelme sağlayabilirsin.

Ameliyatsız Bölgesel İncelme Mümkün Mü?

Ameliyat olarak bölgesel incelme hayalleri kuruyorsan uzunca bir düşünmeni isteriz. Ameliyatın senin için uygun olup olmadığını bilmeden ameliyat ile böyle bir riski alman doğru olmayacaktır. Bölgesel incelmenin ameliyatsız da yapıldığını unutma. Bunun için senin göstereceğin gayret çok önemli. Uzmanlarımız da ameliyat olmadan bölgesel incelme taleplerine cevap vermek için hazır beklemekte.

Bölgesel İncelme Zararlı Mı?

Bölgesel incelme istiyorsun ancak zararlı olup olmadığı konusunda bir fikrin yok mu? O zaman bu durumu şu şekilde açıklamak doğru olacaktır. Gerek cihazla gerek cihazsız olarak bölgesel incelmenin sağlığın üzerinde hiçbir zararı bulunmamaktadır. Ancak şu bir gerçek ki tekrar aynı bölgelerinden kilo alır mısın? Aynı bölgeler tekrar yağlanma yapar mı? Bunun en doğru cevabı sende. Eğer beslenme alışkanlıklarına dikkat etmezsen, sağlıksız gıdaları tüketir ve hareketsiz bir yaşam sergilersen, eski görünümünü kazanma riski ile karşı karşıya kalırsın. Bu sebeple uzmanlarımız bölgesel incelme hakkındaki uyarılarında bu bilgilere de mutlaka yer vermektedir.

Bölgesel İncelme Fiyatları Ne Kadar?

Bölgesel incelme seansları, diyetisyen randevuları hakkında bilgi almak için seni de askipo mobil uygulamamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Uzmanlarımızın görüşlerini almak, bilinçli olarak kilo kontrolü sağlamak, obeziteden korunmak ve bölgesel incelme hizmeti almak için ayrıca ücretsiz olarak da ön görüşme sağlayabilir, dilediğin uzmanımız ile kilo kontrolü konusunda yoluna devam edebilirsin. Fiyat bilgisi almak ve hangi hizmetlerden yararlanabileceğini sorgulamak için çok yakınında senin için her zaman daha iyi olanı gerçekleştirmek için bekleyen uzmanlarımız olduğunu unutma. Kilo kontrolü sağlarken; bunu bilinçli olarak gerçekleştirmen, ileriki günlerdeki sağlıklı yaşamın için atacağın en doğru adım olacaktır. Bilinçsiz olarak sadece tavsiyeler üzerine hiçbir uygulamanın bir parçası olmanı istemeyiz. Gayemiz, mutlu ve sağlıklı bireyleri yanımızda görmek.

*Sitemizde bulunan yazılar yalnızca farkındalık yaratmak amaçlıdır. Tıbbi tavsiye içermez. Yazılardan yola çıkarak herhangi bir hastalık tanısı konulamaz. Yalnızca psikiyatri hekimleri ve doktorlar hastalık tanısı koyabilir.