Y***** Ş****
Ben 14 yaşındayım 1.57 boyum ve 54.1 kilom var. 45 kiloya düşmek ve bunu sürdürmek istiyorum. Diyet programlarındaki ürünleri bulmam zor olabiliyor ne yapmalıyım?
3 ay önce
0
3 Cevap
X**** M**********
ben de zorlandım en başta. sonra anladım ki benim günlük kalori hesabımı bilmem ve onunla haraket etmem gerek. yaptım ve oldu. her gün spor yapıyorum ve evde olan yemeklerden günlük 1600 kalorimi alıyorum. bu sayede 4 günde 1.500 kq attım. bence sen de yaparsın. yeterki iste.
3 ay önce
1
T**************** D*********
Diyet programlarındaki wasa, yulaf, avokado vs. ürünlerin hiçbirini tüketmeden, askipo uygulamasını kullanarak 58'den 50'ye düştüm. Tabii 2,5 ayda,hızlı değildi.
3 ay önce
0
T**************** D*********
Sadece günlük tükettiğim besinleri Askipo'ya girdim. Başlarda yağ ve protein oranı yüksek çıkıyordu gün sonunda. Yiyeceklerin türünü değiştirerek dengeyi sağladım. Kilo vermem durunca kilo korumaya geçtim 1 ay kadar. Yaklaşık 1 aydır da tamamen saldım. Kilom 51.50'ye çıkınca yeniden başlamaya karar verdim. Dün başladım,hedefim de 46. Sonuç olarak diyet yapmak için illa o diyet programlarındaki yiyeceklere ihtiyacın yok. Hatta ben kahve bile tüketmedim çünkü aram yok. Yeşilçay tüketmedim çünkü tadını sevmiyorum. Kardeşimle aynı anda başladık diyete ve ikimiz de aynı kiloyu verdik. Sadece, o diyetisyenle devam etti bense Askipo'yla. Sen daha 14 yaşındasın üstelik, benden çok daha hızlı kilo verebilirsin.
3 ay önce
0