SORU

l*****

55 kilo olarak bugün uygulamayı kullanmaya başlıyorum, hedefim 50 kiloya düşmek, aktif olarak spor yapıyorum ve hareketli bir hayatım var. Ortalama ne kadar sürede istediğim kiloya ulaşabilirim sizce?

0

CEVAP 1

K*****

Merhaba :) bu kişiden kişiye değişir. Boyunuzu bilmiyorum. Eğer ideal kilo aralığında iseniz kilolu bir insanın vereceği hızdan çok daha yavaş olur. Siz kendinizi strese sokmadan günlük 2.5 litre suyunuzu içip spora devam ederseniz ve kalori açığı oluşturursanız (fakat bunu günde 1200 kalori altında kalmadan yaparak) taş çatlasa 1.5 ayın sonunda istediğiniz kiloya ulaşırsınız diye düşünüyorum :)

0

CEVAP 2

K*****

Hatta beslenme alışkanlığınızı değiştirmek için aralıklı orucu bile denebilirsiniz. Bu kilo vermenizi hızlandıracaktır. Metabolizmanızı bozmamak adına doğal bitki çayları (aktarlardan yeşil çay ve adaçayı alabilirsiniz) ya da kefir tüketebilirsiniz. Spordan sonra 30-40 dk içinde içilen şekersiz kahvenin de yağ yakımına yardım ettiğini de belirtmek isterim :) Eğer başka sorularınız olursa grubuma beklerim hem sohbet ederiz hem de yardımlaşırız, davet kodum FE2A0B

0