A**** E****
19 yaşındayım ve 40 kiloyum spora başladım ama hayla kilo alamadım malesef önersin olan?
5 ay önce
1
6 Cevap
S******* K******
selam knk günde ne kadar yiyorsan onun 3 katını ye kusana kadar ye amma sporunuda yap
5 ay önce
0
A*****
Beslenmende kesinlikle kalori açığı verme. günlük alman gereken miktarı kolayca hesaplayabilirsin. Sağlıklı kilo almak istiyorsan ağır antreman yapma ve kalori açığı verme. tavsiyem diyetisyen eşliğinde süreci yürütmen. ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama arkadaşım gece vucudumuz uyurken bile yakıma devam ettiği için uyumadan önce haşlanmış yumurta vs yerdi tok yatardı.
5 ay önce
0
K**** T*****
gece yemek yemek, 3-4 öğün yapmak, tatlı yemek yararlı olabilir. Bu bilgiyi tamamen kendimden yola çıkarak veriyorum. uygulayıp uygulamamak sana kalmış :) ha tabi tatlıya çok düşkün olmani da önermem o yüzden 4 öğün yiyerek ve arkadaşların dedikleri gibi günlük aldığın kaloriden daha fazlasını alarak, yararlı yağlardan (zeytinyağı) tüketerek de kilo alabilirsin, yemegine salatana katarak falan. tatlıyı onermeme sebebim kilo aldığında kendini durdurmazsan istediğinden çok daha fazlasını almaya sebep vermesidir. ben vermeye çalışanlardanim.
5 ay önce
-1
F**** Ç****
Beslenmenize sağlıklı yağları ve tohumları ekleyin. Kuruyemişler mevsim meyveleri tüketin. Zayıflamak için alınan sağlıklı gıdaları çoğaltarak alın. Sağlıklı ekmek ekleyin öğünlerinize. Yulaf lapaları tüketin ama diyet olanlardan farklı olarak miktarı fazla tutun. 3kaşık yulafa 1 büyük muz 4 kaşık yoğurt 1 2 yemek kaşığı fıstık ezmesi1 kivi tüketebilirsiniz. Yulafı yoğurtla sade tüketemiyorum derseniz sütle pişirip soğuyununca tüketebilirsiniz. Ne yediğiniz değil miktarlar önemli. Sağlıklı kilo almak için sağlıklı gıdalardan miktarı çoğaltarak tüketin. Aldığınız kaloriden fazlasını harcamayın.
5 ay önce
0
V***** M***
hareket Yap, durmaaa.. ekzersiz ve bol bol su iç
4 ay önce
1
R****** E****
yemek yerken suda tüket bide hacmini genişletir
4 ay önce
0